Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5- おせんRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Digimon: Data SquadRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5