Titles you rated
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
ViceRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5