Movies
Ratings
112
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0