Movies
Ratings
605
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Granny's Got TalentRated ★ 4.0- Under-ConstructionRated ★ 1.5
If I StayRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
The UninvitedRated ★ 3.0