Movies
Ratings
25
FrozenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0