Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
iHostageRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Our Secret DiaryRated ★ 2.0
Two Weeks NoticeRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0