Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0