Series
Ratings
19
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5