Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0