Movies
Ratings
96
TunnelRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
HancockRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
FluRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0