Movies
Ratings
114
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 1.0
Puss in BootsRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5