Movies
Ratings
350
The IncrediblesRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 0.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 2.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
WantedRated ★ 2.5
Crazy First LoveRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Jenny, JunoRated ★ 1.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0