Movies
Ratings
674
Crazy RomanceRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
RunRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
The Final LessonRated ★ 4.5