Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5