Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 3.0
TEKKEN: Blood VengeanceRated ★ 1.5
The SnowmanRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 3.5
The WarriorRated ★ 3.0