Movies
Ratings
102
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0