Titles you rated
SidewaysRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0