Titles you rated
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
WongyeongRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Knight FlowerRated ★ 3.5
The Nokdu FlowerRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Fermat's CuisineRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5- The SummerRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5