Series
Ratings
46
SupernaturalRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5