Titles you rated
Painter of the WindRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5
MisfitsRated ★ 0.5
Oh My VenusRated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
MisfitsRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Man from the EquatorRated ★ 2.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
The Innocent ManRated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 1.0
Miss RipleyRated ★ 1.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5