Titles you rated
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
DC's Legends of TomorrowRated ★ 2.5
Code Black Season 1Rated ★ 3.5
LegendsRated ★ 3.0- LegendsRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5