Movies
Ratings
765
Tomb RaiderRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 2.0