Titles you rated
- Loving YouRated ★ 3.0
- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
A Love To KillRated ★ 2.5
Lie to MeRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 2.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0
Sharp2Rated ★ 2.0
NonstopRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
NonstopRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0