Titles you rated
HauntersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.5
Paper MoonRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 2.0
SawRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0- GhostRated ★ 3.0