Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Kraven the HunterRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Almost CopsRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5