Titles you rated
Love LetterRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0