Movies
Ratings
598
Uncut GemsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0