Movies
Ratings
249
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Curse of the nunRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Don't ClickRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5