Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 1.5
Radio StarRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
RentRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
CatsRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5