Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 0.5
The UnjustRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 1.5
GladiatorRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 2.0
ChronicleRated ★ 2.5
StokerRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 2.0