Movies
Ratings
453
Little ForestRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
FlashdanceRated ★ 4.0
March of the PenguinsRated ★ 4.0
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 4.0
August: Osage CountyRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The Secret GardenRated ★ 4.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 4.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 4.0- Tears of AfricaRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 4.0
The Tin DrumRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 3.5