Series
Ratings
112
Save The Last Dance for MeRated ★ 2.5- Terms of EndearmentRated ★ 3.5
PartnerRated ★ 3.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 2.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 1.5
Summer ScentRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 1.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 3.0
TripleRated ★ 2.5
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
SnowmanRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 2.5
Romance TownRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0