Titles you rated
Death BellRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
AlienRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
SkylineRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 1.5