Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
NapoleonRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
65Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5