Movies
Ratings
520
SafeRated ★ 4.0
The UpsideRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 4.5
Super 8Rated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 4.5
Ip Man 3Rated ★ 4.5
GantzRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 4.0