Series
Ratings
209
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 4.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Again My LifeRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 5.0
My Secret TerriusRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.5
The Good Detective Season 2Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5