Movies
Ratings
15
War of the ArrowsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5