Series
Ratings
64
MirandaRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0- WhitechapelRated ★ 3.5