Titles you rated
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 4.5
Marriage BlueRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
GabiRated ★ 2.5
More Than BlueRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Like a VirginRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.5
A Day for an AffairRated ★ 2.5