Movies
Ratings
314
InceptionRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5- Our Shining DaysRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Alex StrangeloveRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 4.0