Series
Ratings
14
Accidentally in LoveRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 3.5
Attention, love!Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Unrequited LoveRated ★ 3.0
With YouRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0