Series
Ratings
63
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 2.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 2.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Dr. JinRated ★ 2.5
The King of DramasRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5