Titles you rated
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0