Movies
Ratings
160
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
AntzRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0