Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The FivesRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0