Titles you rated
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.5