Movies
Ratings
298
Knives OutRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5