Titles you rated
Still 17Rated ★ 5.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0