Movies
Ratings
107
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.5