Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Princess JellyfishRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5